Pierwsze produkty w sklepie wp-lab już niebawem!

Mijający tydzień to 5 bardzo udanych dni pracy. Zrobiliśmy w firmie naprawdę dużo, tak dużo, że wszystkie moje zadania związane z blogami musiałem przenieść na kolejny tydzień.

Dlatego dzisiaj pochwalę się tylko, że w najbliższych dniach zostanie otwarty sklep internetowy “wp-lab”, w którym będą dostępne nasze produkty związane z WordPressem, Gutenbergiem i WooCommercem.

Dlaczego sklep wp-lab?

Analizując czas jaki poświęcamy na poszczególne zadania wychodzi na to, że zbyt dużo czasu zajmuje nam “administracja” i obsługa zadań, mailowanie itd. Dlatego od pewnego czasu mocno pracujemy, żeby po części zautomatyzować niektóre obszary naszej firmy.

Sklep wp-lab będzie robił za nas całą robotę sprzedażową w temacie “obsługa i serwisowanie stron internetowych“, które oddajemy w ręce klientów w Net-Factory.

Jak docelowo będzie działać sklep wp-lab?

Udostępnimy do sprzedaży kilka produktów, w tym pakiety, między innymi obsługa i serwisowanie stron opartych o WordPress, obsługa systemów sprzedażowych (WooCommerce) w dwóch wariantach (strony wykonane przez nas i strony innych autorów), do tego możliwość dokupienia roboczogodzin programisty, czy wykupienie takich usług jak instalacja WordPressa, konfiguracja WooCommerce itd.

Klienci będą mogli nabyć produkty w sklepie, zapłacić online, system wygeneruje fakturę, a wszystko odbywać będzie się poza naszymi głowami, o fakcie nabycia usługi zostaniemy poinformowani mailowo i w końcu na tym polu będziemy mogli się zająć wyłącznie pracą dla naszych klientów.

Marcin Guzik

Marcin Guzik

Zafascynowany WordPressem. Użytkownik WP od 2008 roku, od wersji 2.4, albo 2.5 (nie pamiętam dokładnie). Piszę na: mrcng.pl. Zawodowo: jestem właścicielem Net-Factory. Prywatnie: mąż, ojciec, instruktor karate.

Opieka i serwis stron internetowych

Zajmij się swoim biznesem a my zajmiemy się Twoją stroną. Zapewniamy stałą opiekę oraz wyspecjalizowany serwis dla stron na WordPress oraz sklepów internetowych WooCommerce.

Wybierz coś dla siebie