WordPress 5.3.1 i zaraz 5.3.2

Wersję 5.3.0 otrzymaliśmy 14 listopada 2019 roku, była to tzw. duża aktualizacja, dlatego otrzymała nazwę “Kirk” na cześć Rahsaana Kirka. Po aktualizacji wp otrzymaliśmy między innymi kilkadziesiąt usprawnień edytora treści, nowy motyw Twenty Twenty i wiele innych poprawek, z których na co dzień korzystam w pracy, przede wszystkim mogę konfigurować szerokość kolumn w bloku “Kolumny” i drugi ważny “ficzer” to sortowanie zdjęć w galerii z poziomu bloku w edytorze!

WordPress 5.3.1 oraz 5.3.2

Niecały miesiąc później, bo 12 grudnia otrzymaliśmy “automatyczną” aktualizację do wersji 5.3.1, a w niej poprawki bezpieczeństwa i 46 innych łatek naprawiających błędy,.

Natomiast 3 dni temu 18 grudnia wypuszczono kolejną łatkę z numerem 5.3.2, w której naprawiono 5 błędów.

Marcin Guzik

Marcin Guzik

Zafascynowany WordPressem. Użytkownik WP od 2008 roku, od wersji 2.4, albo 2.5 (nie pamiętam dokładnie). Piszę na: mrcng.pl. Zawodowo: jestem właścicielem Net-Factory. Prywatnie: mąż, ojciec, instruktor karate.

Opieka i serwis stron internetowych

Zajmij się swoim biznesem a my zajmiemy się Twoją stroną. Zapewniamy stałą opiekę oraz wyspecjalizowany serwis dla stron na WordPress oraz sklepów internetowych WooCommerce.

Wybierz coś dla siebie